Powered by bursaMAX.com

As merkezFirma Hakkında Bilgi: Ayasofya’dan sonra Türkiye’nin en büyük çelik konstrüksiyon kubbesinin altında, hayatın bütün renklerini kucaklıyor As Merkez!.. “Bursa’nın en eğlenceli alışveriş ve yaşam merkezi” olarak hizmet verirken, alışverişe de “elit” bir yaklaşım getiriyoruz. Bünyemizde bulunan 77 seçkin mağaza, her türlü zevk ve ihtiyaca en üst alışveriş kalitesiyle cevap veriyor. Mevcut yapıdaki çok katlı mağaza anlayışı ise ürün portföyü açısından sınırsız bir çeşitlilik yaratıyor.

Ültramodern dizaynıyla 4 salonda birden vizyon filmlerini takip eden Megapol Sinemaları, “Bursa’nın ilk ve tek buz pisti” olan Fun On Ice, heyecanlı turnuvalara ev sahipliği yapan Rainbowl Bowling Center, sınırsız eğlenceye açılan Starpark, beklentilerinizin ötesine uzanıyor.

Firma Faliyet Alanları: Isıtma, soğutma, aydınlatma, kapalı devre kamera sistemleri, ortak alanlara ait müzik yayını, uydu TV imkanı, kablosuz internet olanağı, üst donanımlı elektronik güvenlik sistemleri, 2 bin araçlık açık, 300 araçlık kapalı otopark alanı ile As Merkez, Bursa’da alışverişin en konforlu adresi... Üstelik VIP müşteri servis araçları ile her gün ücretsiz ulaşım sağlanıyor.

Firma Yetkilisi: As Merkez
Telefon: (0224) 261 51 51
Fax: (0224) 261 58 98
İlçe: Osmangazi
Adres: Sönmez Plaza Tesisleri Y.Yalova Yolu 8.Km.

Alt Kategori
Mağazalar


Bu Firma Sahibine Email Gönder
Bu Firmayı Arkadaşıma Tavsiye Et
Bu Sayfanın Yazıcı Uyumlu Şekli

Anahtar Kelimeler: Bursa Alışveriş Merkezi,As merkez,Bursa Alışveriş,bursa eğlence mekanları,bursa alışveriş mağzaları,bursa cafe,bursa buz pateni


Bu Firma 9649 defa görüntülendi.